Slipknot’tan Corey Taylor ve Shawn Crahan’ın Oğullarının Grubu Vended’den Yeni Şarkı: ‘Nihilism’

Slipknot solisti Corey Taylor’ın 21 yaşındaki oğlu Griffin Taylor ve perküsyonisti Shawn “Clown” Crahan’ın oğlu Simon Crahan’ın yer aldığı grup Vended, “Nihilism” adlı yeni bir single yayımladı.

Vended’in kadrosunu ritim gitarda Connor Grodzicki, basta Jeremiah Pugh ve lead gitarda Cole Espeland tamamlıyor.

Grup yeni şarkıyla ilgili şunları söylüyor: “Bu şarkı, son single’ımızdaki enerjiyi devam ettirerek gelecekteki ivmeyi temsil ediyor. Aynı enerjiyi getiriyor ve sınırları daha da zorluyor. Parçanın tüm anlamı, gerçekten önemli olmayan şeylerden korkmamaktır, bu yüzden sizi engelleyeceğini düşündüğünüz şeyleri değil, sizin istediğinizi yapın.”

Vended iki ay önce bir önceki single’ı “The Far Side”ı paylaşmıştı. Grup o zaman, parçanın “grubun yeni bir dönemini; yeni bir saldırganlık ve çiğlik seviyesini temsil ettiğini” söylemişti. “Stüdyoda canlı olarak kaydedildi, odada ham güç ve saf enerjiden başka bir şey yoktu. Canlı bir ortamda duyacağınız yoğunluğu tam olarak yansıtıyor. Bizi ister bir kulüpte ister bir arenada izleyin, canlı olarak duyduğunuz enerji doğrudan bu kayda aktarıldı.”

Şarkının prodüktörlüğünü Chris Collier üstlenirken, şarkıya eşlik eden müzik videosu Derek Rathbun tarafından yönetildi.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish