Slipknot Solisti Corey Taylor Gelecek Albümünü Yeni Single “Beyond” ile Duyurdu

Slipknot şarkıcısı Corey Taylor, 15 Eylül’de dinleyiciyle buluşacak ikinci solo albümü “CMF2”yi duyurdu ve çıkış single’ı “Beyond”u paylaştı.

Taylor, ikinci solo albümünün ilkinden “daha büyük, daha iyi ve daha sert” olduğunu söylerken, ilk single “Beyond”, bu söylemi desteklercesine gelecek albümün heyecan verici bir giriş, niteliğinde ulaşıyor kulaklarımıza.

Şarkının kökenleri 2006 yılına kadar uzanıyor ve nihayetinde Stone Sour’un 2017 albümü Hydrograd’ının yanı sıra Corey’in ilk solo albümü CMFT’nin yapımcılığını da üstlenen yapımcı Jay Ruston’ın rehberliğinde yeni albümde tamamlanmış haliyle yer alıyor.

Taylor bir basın açıklamasında, “Başlangıçta bunu agresif bir romantik şarkı olarak yazdım, ancak şimdi ona bir tür ‘bir araya gelme’ şarkısı olarak bakıyorum” diyor ve ekliyor, “Kitleleri bir araya getirmek ve müziğimin onları benim hakkımda düşündüklerinin ötesine götürmesini istediğimi bilmelerini sağlamak.”

Taylor, yapımcı Ruston ile bir kez daha çalışmaları hakkında ise: “Birlikte harika fikirlerimiz, harika bir enerjimiz var ve her şeyi denemekte hızlıyız. Bunun iyi bir fikir mi yoksa kötü bir fikir mi olduğunu birbirimize söylemekten korkmuyoruz; Bizde böyle bir güven var.”

Yeni şarkı “Beyond”un klibi, şarkı listesi ve Taylor’ın yıllar boyunca kullandığı Slipknot maskelerini tasvir eden albüm kapağı hemen burada.

Corey Taylor “CMF2” şarkı listesi:

01. The Box

02. Post Traumatic Blues

03. Talk Sick

04. Breath of Fresh Smoke

05. Beyond

06. We Are the Rest

07. Midnight

08. Starmate

09. Sorry Me

10. Punchline

11. Someday I’ll Change Your Mind

12. All I Want Is Hate

13. Dead Flies

What's your reaction?

tr_TRTurkish