Slash, Alice Cooper ve Paul Stanley’in de Aralarında Bulunduğu Müzisyenlerden Yardım Müzayedesine Katkı

U2 gitaristi The Edge ve yapımcı Bob Ezrin’in kurucu ortağı olduğu Music Rising, 11 Aralık 2021’de PST 10:00’da başlayacak “Guitar Icons: A Musical Instrument Auction To Benefit Music Rising” başlıklı bir müzayedeyi duyurdu.

Los Angeles’taki Van Eaton Galerileri’nin ev sahipliğinde düzenlenecek canlı ve çevrimiçi müzayede, dünyanın en önde gelen müzisyenlerinden ve Music Rising dostlarından bazılarının önemli bir gitar koleksiyonu ve diğer müzik hatıralarını sunacak.

Hayır kurumunun destekçileri tarafından bağışlanan koleksiyondaki tüm bu enstrümanlar benzersiz, özel hikaye ve kökenleriyle birlikte müzik tarihinin en büyük anlarından bazılarının olağanüstü bir örneğini oluşturuyor.

Müzayede, hayır kurumu aracılığıyla uzun bir süre gelirsiz kalan NOLA bölgesi müzisyenlerini desteklemeye yardımcı olacak.

Music Rising, 2005 yılında Katrina Kasırgası’nın yıkımından sonra The Edge, Ezrin ve bir dizi müzik endüstrisi ortağı tarafından ortaklaşa kuruldu. Music Rising, kuruluşundan bu yana, ülke genelinde müzisyenlere ve müzik eğitimi alan kişilere milyonlarca dolar yardım sağladı.

What's your reaction?

tr_TRTurkish