Singapurlu Metal Grubu Noprophecy İlk Albümü “As The Bridge Collapses” ile Huzurlarınızda

Singapurlu melodic groove metal grubu Noprophecy’nin ilk albümü “As The Bridge Collapses” Rockshots Records etiketiyle yayında.

Çok yönlü bir deneyim vaat eden albüm, grubun kendine özgü melodik tarzını derinlemesine yansıtırken, metal türleri arasında çeşitli stilistik değişimleri keşfediyor.

Soundlarını Agresif, Melodik, Yoğun, Groove ve Dinamik olmak üzere beş kelimeyle tanımlayan grup, sınırları sürekli zorlayarak şiddetli yoğunluk ve melodik sanatın kendine özgü karışımını sergiliyor.

Grup albümle ilgili şu detaylara değiniyor:

Grubun bu albümde şarkı yazımına dahil ettiği pek çok varyasyon var ve herkes için bir şeyler olduğuna inanıyoruz. Bir albümün her zaman baştan sona bir akışa sahip olması gerektiğini düşünüyoruz ve bu albümde de bunu başarmaya çalışıyoruz. Bu sefer kesinlikle nakaratlarla daha fazla oynadık, bu albüm döngüsü için daha fazla kitle katılımını sağlamayı aklımızda tuttuk. Hayranlarımıza hem canlandırıcı hem de kişisel düzeyde ilişkilendirilebilir bir deneyim yaşatmak istiyoruz.”

2013 yılında Alveria Sykes tarafından kurulan Singapurlu Noprophecy, modern metalde zorlu bir güç olarak ortaya çıktı. Grubun kuruluşu, kolektif bir müzik tutkusu ve müzikal yeteneklerini bir grup ortamında birleştirme arzusuyla beslendi. Her üye saygı duyulan müzisyenleri örnek alıyor ve müzik dünyasına kendi benzersiz dokunuşlarını getirmeyi arzuluyordu.

Noprophecy, kuruluş yıllarında müzisyen rotasyonuna sahne oldu, ancak 2016’da “After Life Comes EP”nin yayımlanmasıyla grup kadrosunu sağlamlaştırdı ve gelecek vaat eden bir müzikal yolculuk için zemin hazırladı.

Yeni albüm “As The Bridge Collapses”, 24 Kasım 2023’ten itibaren tüm dijital müzik platformlarında yayında.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish