Serenad Bayraktar ve Genco Arı’dan Dansa Davet “Hissediyorum”

Trompet sanatçısı Serenad Bayraktar’ın ünlü prodüktör Genco Arı’nın eşlik ettiği yeni single çalışması “Hissediyorum” GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Geçtiğimiz aylarda yayımladığı ilk teklisi “Kabul Ettim” ile ses getiren Serenad Bayraktar, dinleyicilere baharın canlılığını Retro ruhunun ritmiyle “Hissediyorum” şarkısında sunuyor.

Serenad’a Genco Arı’nın eşlik ettiği yeni şarkı, müzikal alt yapısında bas soundlarıyla dikkat çekerken, ritmiyle an’ı yakalamayı amaçlıyor. Elektro pop tarzındaki ritmik parçanın söz ve müziği Serenad Bayraktar’a aitken, düzenleme yine ünlü jazz sanatçısı ve prodüktör Genco Arı imzası taşıyor.

Müzik hayatına küçük yaşta TRT çocuk korosunda başlayan ardından Hollanda, Rotterdam’daki Codarts Universitesi’nde trompet eğitimi ile devam eden Serenad Bayraktar, 2020 yılından itibaren de Genco Arı ile projeler üretmeyi sürdürüyor.

Şarkının klibine gelince,

Kostüm, stil ve renkler ile Retro/Disko konseptinde eğlenceli ve hareketli sahnelerle dikkat çeken klipte, enerjik ve doğal oyunculuğuyla Serenead Bayraktar dikkat çekerken kendisine prodüktör Genco Arı eşlik ediyor. Murat Joker yönetmenliğinde çekilen klip, izleyicileri 80’lere götüren efekt ve sahnelerle dansa teşvik ediyor.

tr_TRTurkish