Rammstein Gitaristi Kruspe’nin Projesi Emigrate’den Albüm Duyurusu ve Yeni Şarkı

Rammstein gitaristi Richard Z. Kruspe’nin yan projesi Emigrate, 5 Kasım’da dördüncü albümü “The Persistence Of Memory”yi yayımlayacağını duyurdu.

Duyuruyla eş zamanlı olarak da Anuk Rohde tarafından yönetilen, albümün ikinci single’ı “You Can’t Run Away”in klibi paylaşıldı. Geçen Ağustos sonunda ise albümden çıkan ilk şarkı “Freeze My Mind” dinleyiciyle buluşmuştu.

Emigrate’in ilk albümü 2007’de dinleyiciyle buluşmuş, üçüncü “Resident Evil” filminin film müziğinde yer alan “My World” şarkısı ile adından söz ettirmiş, yedi yıl aradan sonra ise 2014 yılında Marilyn Manson, Jonathan Davis ve Lemmy Kilmister’in vokallerinin yer aldığı “Silent So Long” yayımlanmıştı.

Grubun üçüncü albümü “A Million Degrees” ise Kasım 2018’de çıktı ve Kruspe’nin kişisel bir şeyler yaratma arzusunu devam ettirdi.

Kruspe “A Million Degrees” ilk yayımlandığında, “Farklı insanlarla iş birliği yapma ve farklı müzik türlerini keşfetme özgürlüğünü gerçekten istiyorum,” demiş ve kendini son teslim tarihleri, zaman çizelgeleri ve benzeri kısıtlamalardan uzak hem yazar hem de şarkıcı olarak ifade etmek istediğinin altını çizmişti.

Şimdi gelecek albümden paylaşılan şarkılara bakıldığında da Kruspe’nin, Emigrate’in yeni albümüyle de bu eylemlerini ileriye taşıdığı görülebiliyor.


Blabbermouth.net

tr_TRTurkish