Pumpkins United’ın Görkemli Dünya Turnesi Kayıtları İçin Geri Sayım

Alman power-metal efsanesi Helloween, yeniden bir araya gelen genişletilmiş klasik kadrosuyla son yılların en heyecan verici haberiyle yüzümüzü güldürmüş, birbirinden destansı konserlerle seyretme  fırsatı yakalayan şanşlı izleyiciye unutulmaz zamanlar yaşatmıştı.

Üç kıtada, 32 ülkede bir milyondan fazla insanın önüne taşınan turne, 1984’te başladıkları yer olan Hamburg’da son derece duygusal bir finalle 2018 Aralık’ta sona erdi.

Son yılların mevcut kadrosuna ilave olarak efsane müzisyenler, gitarist ve ilk dönem kurucu vokalisti Kai Hansen ve metal sahnesinin en sıra dışı solistlerinden Michael Kiske’nin de ekibe katılımıyla şekillenen kadronun “Pumpkins United” olarak çıktıkları dünya turnesi şimdi tekrar tekrar deneyimlemek mümkün olacak.

4 Ekim’de piyasaya sürüleceği açıklanan “United Alive” ve “United Alive In Madrid” ile izleyici kendini bu görkemli turnenin içinde coşarken bulacak.

Resim

Michael Kiske kayıtlarla ilgili şu ifadeleri kullanıyor, “Bu inanılmaz turu yeterince yoğunlaştırmak ve bizim için nasıl hissettirdiğini yansıtmak kolay değildi. Bu yüzden en büyük festival konserini, en büyük arena şovunu ve en sıcak kulüp performansını çekme fikrimiz vardı”.

DVD / BLU-RAY formatlarıyla izleyiciyle buluşacak kayıtlar, Wacken ve Madrid gösterilerinden oluşurken bonus materyal olarak da Sao Paulo konser görüntülerini bir araya getiriyor.

Ayrıca LIVE-CD / LP sürümleriyle de dinleyicinin arşivine katabileceği kayıtlar, Madrid’deki konserden 2 saat süresince 20 şarkı’nın yanı sıra Prag, Sao Paulo, Wacken ve Şili’deki gösterilerden dört bonus parça içeriyor.

Mevzubahis kayıtlarla ilgili yeni görselleri beklerken Helloween efsanesini ve Pumpkins United’ın bir araya gelişini özetleyip, dünya turnesinin tanıtımını yapan videoyu yeniden hatırlayalım.

What's your reaction?

tr_TRTurkish