Bryan Adams Uzun Yıllar Sonra Bir Kez Daha İstanbul’da

Bryan Adams çok özel bir konser için bir kez daha İstanbul sahnesinde.

Öyle ki, Türkiye’de stadyum konserlerinin başlangıcı bir Bryan Adams konseriyle olmuş ve 28 Temmuz 1992 günü İnönü Stadyumu’nda gerçekleştirilen gösteri birçok bakımdan tarihe not edilmişti.

Bu konser sonrası stadyum konserlerinin yolu açılmış ve Metallica’dan Sting’e, Guns N Roses’dan Elton John’a, Scorpions’tan Madonna’ya ve Michael Jackson’dan Bon Jovi’ye kadar müzik tarihinin kalburüstü isimleri stadyum atmosferinde, on binlerin tanıklığı ve alkışları arasında unutulmaz konserlere imza atmışlardı.

Şimdi ise üzerinden geçen 27 yıl sonrası Kanadalı müzisyen bir kez daha İstanbul sahnesine dinleyiciyle kucaklaşmaya geliyor.

“(Everything I Do) I Do It For You”, “Please Forgive Me”, “Have You Ever Really Loved a Woman?”, “Summer Of ’69”, “Do I Have To Say The Words?”, “Heaven”, “Run To You” gibi daha birçok hit şarkısıyla rock sahnesinde farklı bir yere sahip olan Adams, geçtiğimiz Mart yayımladığı yeni albümü “Shine a Light” turnesi kapsamında İstanbullu dinleyicisini ihmal etmiyor.

Bryan Adams, aradan geçen onca zamanı kapatırcasına 16 Kasım Cumartesi akşamı izleyiciye unutulmaz bir gece yaşatmak için Volume Up organizasyonuyla Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda olacak.

Hem gittiği ilk stadyum konserini yâd edecekler hem de dönemin zihinlere kazınmış Bryan Adams şarkılarıyla bir zaman yolculuğuna çıkacaklar için bulunmaz bir fırsat özelliğindeki bu özel akşamı kaçırmayın.  

Resim

bilet bilgisi ve detaylar için

tr_TRTurkish