PJ Harvey Albüm Kataloğu Plak Formatlarıyla Geliyor

PJ Harvey’nin tüm albüm kataloğu önümüzdeki 12 ay boyunca, UMe / Island ve Beggars tarafından düzenlenen yeni bir arşiv kampanyasının parçası olarak plak formatlarıyla yeniden yayımlanacak. Üstelik nadir kayıtlarla birlikte.

Serinin başlangıcı olarak da Harvey’nin 1992 tarihli ilk albümü “Dry”, 20 yıl içinde ilk kez basılarak 24 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Bu yeniden düzenleme, albümün orijinal yapımcısı Head tarafından düzenlenen yeni bir remaster ile geliyor.

Dahası, tüm demoların bir araya geldiği 11 şarkılık albüm, ilk kez dijital, CD ve plak formlarında dinleyiciye ulaşaırken “Dry-Demos”, daha önce görülmemiş fotoğraflarla ve dijital bir indirme kartıyla birlikte sunuluyor.

Önümüzdeki aylarda, Harvey’nin diğer sekiz solo albümünün her biri ve John Parish ile birlikte imza attıkları ortak albüm, yeniden düzenlenen plak formatlarıyla dinleyiciyle buluşacak.

Harvey’nin son albümü 2016 yılında yayımlanan “The Hope Six Demolition Project” olmuştu. En son, Peaky Blinders’ın son sezonuna Nick Cave ve Bad Seeds’in “Red Right Hand”ini yorumlayan Harvey, İngiltere yapımı mini dizi The Virtues için altı yeni şarkı yazdı.

tr_TRTurkish