Paul McCartney’nin Son Albümünün Yıldızlarla Dolu Cover Versiyonu Yayında

Paul McCartney’in, geçen Aralık dinleyiciyle buluşan “McCartney III” albümünün, şarkıların yeni cover’ları, remix’leri veya yeniden yorumlamalarından oluşan, yıldız isimlerle dolu cover versiyonu yayında.

Albümün belirli bir şarkısını ele alarak yeniden tasarlayan isimler arasında kimler yok kimler.

Phoebe Bridgers, St. Vincent, Blood Orange, Beck, Anderson.Paak, Damon Albarn, Josh Homme, Khruangbin, Massive Attack’tan Robert “3D” Del Naja, Radiohead’den Ed O ‘ Brien, Dominic Fike ve İdris Elba bu önemli çalışmaya imza atan isimler.

Kulaklarımıza ulaşan ilk kayıtlar olan Beck, Dominic Fike ve Radiohead’den Ed O’Brien’in (EOB) yorumlarını duyduğumuzda hissedilen yeni soluk, albümün tamamında kendini göstererek keyifli bir dinleme süreci vadedecek bir bütün olarak dinleyiciyi bekliyor.

2020’nin son düzlüğünde yayımlanan albüm, McCartney’in bugüne kadarki 18. solo albümü olurken, 1970 tarihli “McCartney” ve 1980’de çıkan “McCartney II” gibi her enstrümanın Paul McCartney tarafından çalınıp kaydedildiği her anlamda bir solo albüm olarak geçiyordu kayıtlara.

“McCartney III Reimagined” Capitol Records aracılığıyla dijital olarak satışa sunuldu, ancak fiziksel sürümün çıkışı bu yazın sonlarını bulacak.

tr_TRTurkish