Netflix’in Joey Ramone Biyografisi “I Slept With Joey Ramone”nin Başrolü Duyuruldu

Punk rock sahnesinin efsanevi grubu Ramones’in solisti Joey Ramone’nin yaşamını ekrana taşıyacak “I Slept With Joey Ramone” isimli Netflix biyografisinde başrolü Pete Davidson oynayacak.

Film, Davidson’la “Big Time Adolescence” ve stand-up özel çekimi “Pete Davidson: Alive from New York”da da çalışan Jason Orley tarafından yönetilecek ve Ramone’nin kardeşi Mickey Leigh’in aynı adlı anılarına dayanacak. Netflix tarafından STX ile ortaklaşa üretilecek yapım, Joey Ramone vakfının desteğiyle hayata geçiyor.

STXfilms Motion Picture Group başkanı Adam Fogelson, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Biriyle bir yatağı paylaştığınızda -sadece bir yatak değil, bir çocukluk, bir aile ve bir ömür- o kişiyi herkesten daha iyi tanıyorsunuz.

“Mickey Leigh sadece ağabeyinin grubuyla iş birliği yapmakla kalmadı, Joey Ramone hakkında yeri doldurulamaz anılara ve iç görülere sahipti, başka hiç kimse onu desteklemediğinde onu destekledi ve en dramatik şekilde zorlukların üstesinden geldiğine tanık oldu.”

Joey Ramone’un lenfoma ile yedi yıllık bir savaştan sonra 15 Nisan2001’de yaşamını kaybetmesinden bu yana yirmi yıl geçti.

“I Slept with Joey Ramone” için henüz onaylanmış bir çıkış tarihi yok.

tr_TRTurkish