Ozzy Osbourne Yeni Albümünü Jeff Beck Eşlikli Başlık Parçası “Patient Number 9”ı Paylaşarak Duyurdu

Ozzy Osbourne, “Patient Number 9” isimli yeni albümünü duyurdu. Gitar efsanesi Jeff Beck’in yer aldığı başlık şarkısı ise 9 Eylül’de dinleyiciyle buluşacak albümden paylaşılan ilk kayıt oluyor.

Yedi dakikalık şarkıda Beck’in yanı sıra davulda Red Hot Chili Peppers’tan Chad Smith, bas gitarda Metallica’dan Robert Trujillo, gitar ve klavyede Zakk Wylde ve geri vokal, gitar ve klavyede yapımcı Andrew Watt’tan kurulu yıldızlardan oluşan bir müzisyen kadrosunun imzası var.

Ayrıca ek olarak, “Patient Number 9” albümünde konuk gitaristler Eric Clapton, Black Sabbath’tan Tony Iommi ve Pearl Jam’den Mike McCready’nin yanı sıra Guns N’ Roses’tan Duff McKagan, Jane’s Addiction’dan Chris Chaney ve yakın zamanda kaybettiğimiz Foo Fighters davulcusu Taylor Hawkins’in katkısı bulunuyor.

Albüm duyurusu ve yeni şarkı, Ozzy’nin eşi ve menajeri Sharon Osbourne’un “hayatının geri kalanını gerçekten belirleyeceğini” söylediği büyük bir boyun ameliyatı geçirmesinden bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra geldi.

Şarkı, Todd McFarlane tarafından yönetilen ve Ozzy’nin canlı çekimlerinin ürkütücü bir animasyonla karışımını içeren müzik videosuyla servis edildi.

Aşağıda yeni Ozzy Osbourne şarkısı “Patient Number 9”ı, albüm şarkı listesi ve kapak görselini bulubilirsiniz.

Ozzy Osbourne “Patient Number 9” şarkı listesi:

01. Patient Number 9 (feat. Jeff Beck)

02. Immortal (feat. Mike McCready)

03. Parasite (feat. Zakk Wylde)

04. No Escape From Now (feat. Tony Iommi)

05. One of Those Days (feat. Eric Clapton)

06. A Thousand Shades (feat. Jeff Beck)

07. Mr. Darkness (feat. Zakk Wylde)

08. Nothing Feels Right (feat. Zakk Wylde)

09. Evil Shuffle (feat. Zakk Wylde)

10. Degradation Rules (feat. Tony Iommi)

11. Dead and Gone

12. God Only Knows

13. Darkside Blues

tr_TRTurkish