Ozzy Osbourne, Tony Iommi ile Tekrar Çalışmak İstiyor Ancak Black Sabbath’ta Değil

Ozzy Osbourne, Tony Iommi ile tekrar çalışmaktan mutlu olacağını, ancak bunun herhangi bir yeni Black Sabbath müziği üzerinde olmayacağını söyledi.

İkili 1969’da Birmingham’da ikonik metal grubunu kurdu ve aralıklı olarak 2017’ye kadar birlikte çaldı. Grubun dağılmasından sonra bile Osbourne ve Iommi birlikte çalıştılar, en son Ozzy’nin geçen eylül ayı çıkan solo albümü ‘Patient Number 9’da.

Osbourne, Sirius XM’deki Ozzy Speaks serisinin bir parçası olarak, yardımcı sunucu Billy Morrison tarafından gelecekte Black Sabbath’ın bir parçası olarak Iommi ile tekrar çalışmayı düşünüp düşünmediği sorulduğunda,

Hayır, artık Black Sabbath değil,” diye yanıtladıve ekledi, “Ama Tony ile daha fazlasını yapmaya hayır demezdim. Black Sabbath, şu anda içinde bulunduğum müzikten tamamen farklı bir müzik.”

Sabbath sayfasının sonsuza kadar kapanıp kapanmadığı sorulduğunda ise Osbourne şunları söyledi:

“Eh, aynı şeyi kaç kez yapmak istiyorsun gibi bir şey… aynı format, biliyor musun? Uzun yıllar çok başarılı geçti ve insanlar bizi görmek istedi. O veda turunu ben yaptım. Ve üzücü olan tek şey orijinal Sabbath davulcusu Bill Ward’ın orada olmamasıydı.”

Ama o zamandan beri Bill’le konuştum. O iyi,” diye ekledi. “Herhangi biriyle bireysel olarak çalışırdım. Ama Black Sabbath olarak bence bitti. Zaten yaptığımız şeyi gerçekten geçemezdik.”

Nme.com

tr_TRTurkish