Opeth Konser Albümünden Bir Video Daha “Demon Of The Fall”

İsveçli progresif metal ustaları Opeth, 2 Kasım’da Moderbolaget Records/Nuclear Blast etiketiyle “Garden Of The Titans: Live At Red Rocks Amphitheatre” başlıklı yeni konser albümünü yayımlamaya hazırlanıyor.

Bu önemli kayıt topluluğun 11 Mayıs 2017’de Denver, Colorado’daki Red Rocks Amfitiyatrosu’nda gerçekleştirdiği performansı kapsıyor.

“Garden Of The Titans”, The Deka Brothers ve David Castillo tarafından kayıt altına alınırken kapak ve görsel tasarımları Travis Smith imzası taşıyor.

Albüm, CD ve birden fazla renk seçeneği sunan plak formatlarının yanı sıra DVD ve Blu-ray sürümleriyle de piyasadaki yerini alacak.

Bu arada, grubun gitaristi Fredrik Akesson’un bir söyleşide belirttiği kadarıyla yeni albüm çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğü ve kesin olmamakla beraber 13. Opeth albümünü 2019’un ilk çeyreğinde piyasaya sürmeyi umduklarının altını çiziyor.

Yeni Opeth konser albümü “Garden Of The Titans: Live At Red Rocks Amphitheatre” şarkı listesi, bu canlı kayıttan yayımlanan yeni video “Demon Of The Fall” ve daha önce paylaşılan “Sorceress” hemen burada.

Opeth “Garden Of The Titans: Live At Red Rocks Amphitheatre” şarkı listesi:
01. Sorceress
02. Ghost Of Perdition
03. Demon Of The Fall
04. The Wilde Flowers
05. In My Time Of Need
06. The Devil’s Orchard
07. Cusp Of Eternity
08. Heir Apparent
09. Era
10. Deliverance

tr_TRTurkish