Nova Norda’dan Canlı Akustik Albüm: ‘Canlı Akustikler @ Pür Stüdyoları’

Nova Norda’nın en çok dinlenen parçalarının farklı düzenlemeleriyle akustik versiyonlarından oluşan albümünün ilk iki şarkısı “Bataklık” ve “Beteri Yok Uslanmaktan” bugün canlı performans videolarıyla tüm platformlarda yayında!

7 şarkıdan oluşan albümdeki parçaların tamamı NN orkestrası ile yeniden düzenlenerek Triton Hub tarafından Pür Stüdyoları’nda hücum kayıt şeklinde kaydedildi.

Nova Norda, yeni albüm ve performans videoları için “Bu videoları aylar önce çektik. Sokağa çıkma yasaklarının ortasında, pandemide bir konser deneyimine en yakın şeydi diyebilirim. O heyecanı, provaları, hazırlanmayı çok özlemiştim. Nihayet paylaşabildiğim için çok mutluyum!” diyor.

Kurumsal hayatı bırakıp, tutkularının peşinden gitmeyi seçen Nova Norda yıllardır biriktirdiği bestelerini yayınlayarak 2018 yılında müziği hayatının odak noktasına koymaya karar verdi. Cesaretin, ilhamın ve yeteneklerin gücüne inanarak yola çıkan müzisyen, her yeni parçada bu yolculuğun hikayesini anlatmaya devam ediyor.

Bu canlı akustik albümün kayıtlarında yer alan kadro ise şöyle: gitar ve orkestra şefi Kaan Arslan, davulda Cenk Güngör, gitarda Ömer Okan Arslan, basta Alp Görener, piyanoda Nova Norda, styling Nil Ninat ve mix mastering işlemleri Kaan Arslan.

tr_TRTurkish