Noah Weiland Duygusal Yeni Teklisi “Goodbye & Good Riddance”ı Paylaştı

2015 yılında yaşamını yitiren Stone Temple Pilots şarkıcısı Scott Weiland’ın oğlu Noah Weiland, solo sanatçı olarak kendi yolunu çizmeye devam ediyor. Şarkıcı, Slayloverboy ile düet yaptığı yeni single’ı “Goodbye & Good Riddance”ı yayımladı.

Şarkının içeriği ise diğer grup üyelerinin sözleriyle, görünürdeki “karanlık uyuşturucu kullanımı yolu” nedeniyle artık feshedilmiş, davulda Slash’ın oğlu London Hudson ve basta Robert Trujillo’nun oğlu Tye Trujillo’nun da yer aldığı Suspect208 grubundan ihraç edildiğinden beri açıkça tartıştığı bir konu.

Weiland, iHeartRadio’ya “Geçmişte madde kullanımı nedeniyle kendimi hayatımın aşkından ayrılmaya zorlamamla ilgili şarkıyı yazdım” dedi. “Hayatımın o noktasını geçtim.”

iHeartRadio ile önceki bir röportajda Weiland, bağımlılığıyla ilgili sorunlarını ve Suspect208’den atıldıktan sonra rehabilitasyona nasıl girdiğini anlatmıştı. Uyuşturucu kullanımının gruptan ayrıldıktan sonra başladığı konusunda ısrarcı olan Noah, birçok kişinin onu, bağımlılıkları nedeniyle 2015’te yaşamını yitiren babasıyla karşılaştırmaya hevesli olduğunu vurgulamıştı.

Noah 2022’de, “İnsanlar beni bir istatistik olarak görmeyi o kadar çok istiyor ki,” demiş ve eklemişti, “Grup sona erdiğinde çok fazla gönderi vardı ve tüm yorumlar, ‘Ah, tıpkı babası gibi, tıpkı babası gibi.‘”

Yeni şarkı “Goodbye & Good Riddance”, Sage Flores’in yönettiği klip ile servis edildi.

tr_TRTurkish