Nicolas Cage’i Dracula Olarak İzleyeceğimiz Renfield Filminden Fragman

Merakla beklenen korku komedisi Renfield’da Nicolas Cage’in merakla beklenen vampir Drakula dönüşümüne paylaşılan fragman ile göz atıyoruz.

14 Nisan’da vizyona girecek filmde Cage, toksik bir ilişkiden kurtulması gereken ve uzun süredir acı çeken asistanı Renfield’ın (Nicholas Hoult) zorba patronunu oynuyor. Neyse ki Renfield, Awkwafina’nın canlandırdığı “alıngan, her zaman öfkeli trafik polisi Rebecca Quincy’ye âşık olduğunda yeni bir yaşam ve hatta belki de kefaret buluyor.

Renfield, Chris McKay (The Lego Batman Movie) tarafından yönetildi ve Robert Kirkman’ın (The Walking Dead) orijinal bir hikâye taslağına dayanan senaryoyu Ryan Ridley (Rick and Morty) kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda Ben Schwartz, Adrian Martinez, Shohreh Aghdashloo ve Bess Rouss yer alıyor.

Geçen yıl Los Angeles Times’a Renfield’daki rolü hakkında konuşan Cage, Bela Lugosi, Frank Langella ve Gary Oldman’ın daha önceki Drakula tasvirlerinden ilham aldığını söylemişti. Cage daha önce de 1989 tarihli “Vampire’s Kiss”te bir vampiri oynamıştı.

consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish