Evil Dead Rise Şimdiye Kadarki En Korkunç İzleme Deneyimini Vadediyor: Fragman Yayında

The Evil Dead uzun zamandır beklenen beşinci bölümü ile geri dönüyor.

New Line Cinema, sevilen korku serisinin 21 Nisan 2023’te vizyona girecek yeni filmi “Evil Dead Rise”ın resmi fragmanını yayımladı.

Yaratıcı/orijinal yönetmen Sam Raimi bu filmi yönetmeyecek, Bruce Campbell da Ash Williams rolünü yeniden canlandırmayacak ancak İrlandalı film yapımcısı Lee Cronin’in yönetip yazdığı Evil Dead Rise’da Raimi ve Campbell yönetici yapımcı olarak görev alıyor.

Evil Dead Rise, iblislerin yeniden bir araya gelmesi, onları ailenin hayal edilebilecek en kabus versiyonuyla karşı karşıya bırakırken, onları ilkel bir hayatta kalma savaşına iten, birbirlerinden ayrı düşmüş iki kız kardeş Ellie (Alyssa Sutherland) ve Beth’in (Lily Sullivan) etrafında dönüyor.

Yapımın diğer oyuncuları arasında, Gabrielle Echols, Morgan Davies, Nell Fisher, Mia Challis, Jayden Daniels, Tai Wano ve Billy Reynolds-McCarthy yer alıyor.

Raimi yaptığı açıklamada, “Evil Dead’i ilk filmin yayınlanmasından 40 yıl sonra New Line’daki orijinal evine geri getirmekten heyecan duyuyorum” diyor ve ekliyor. “Şirketin korku öncüleri olarak geçmişi kendi adına konuşuyor. Bir hikâye anlatıcısı olarak yetenekleri onu serinin kalıcı mirasını sürdürmek için ideal bir film yapımcısı yapan Lee Cronin ile çalışacağım için de aynı derecede heyecanlıyım.”

Twitter’da paylaşılan bir tanıtımda ise Campbell, Evil Dead Rise’ın “şimdiye kadarkilerin en korkunç olanı” olacağının sözünü verdi.

Kendiniz görün ve aşağıdan Evil Dead Rise’ın resmi fragmanına göz atın.

Consequence.net

tr_TRTurkish