Motörhead’den Yeni Bir Konser Albümü ve Filmi “Louder Than Noise… Live In Berlin”

Motörhead’in 5 Aralık 2012’de Berlin Velodrom’da, “Kings Of The Road” turnesi sırasında verdiği ve şimdiye kadarki en büyük Almanya konserlerinden biri olarak gösterilen performansı dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Louder Than Noise… Live In Berlin” isimli albüm, 23 Nisan’da Silver Lining Music etiketiyle DVD, çift plak ve sınırlı sayıda boxset ile CD olarak piyasaya sürülecek.

Ian “Lemmy” Kilmister, Phil Campbell ve Mikkey Dee’nin yer aldığı “Louder Than Noise … Live In Berlin”, “üçlünün uzun süredir sahip olduğu güce dair taçlandırıcı ve kesin bir ifade” olarak tanımlanıyor.

Tüm performans, Saxon, Exodus ve Kreator gibi grupların konser filmlerinin yapımcılığını da üstlenen Herwig Meyszner tarafından çekilirken, yalnızca sahnedeki enerjiyi değil, izleyicinin enerjisini de yakalayan ve eksiksiz bir şekilde aktarılıyor.

Lemmy, Phil, Mikkey ve Almanya’daki bu özel gecenin keyifli bir kutlaması olarak öne çıkan konser albümü ister bir koleksiyoncu ister Motörhead’in müziğine yeni başlayan biri olsun, gerçek rock ‘n’ roll’un neyle ilgili olduğuna dair sıcak bir hatırlatma.

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish