Metallica Davulcusu Lars Ulrich’in Oğulları Myles ve Layne’in Grubu Taipei Houston İlk Albümüyle Huzurlarınızda

Metallıca davulcusu Lars Ulrich’in oğulları Myles ve Layne Ulrich’in grubu Taipei Houston’un ilk albümü “Once Bit Never Bored” dinleyiciyle buluştu.

Taipei Houston, pandemi sırasında çocukluk evlerine geri dönen iki erkek kardeş tarafından Kuzey Kaliforniya Bay Area’da kuruldu.

Rock müzik sahnesin son yıllarının en iyi bölümlerine içtenlikle ve gayet sıkı bir şekilde dokunan albüm, garage rock, grunge ve saykodelik rock manzaralarından özenli kesitler sunuyor.

İkili albüm hakkında şu detaylara değiniyor: “Son derece zor ve kafa karıştırıcı zorluklarla dolu bir zamanda yaşıyoruz. Teknoloji dünyayı giderek daha fazla sarıyor, siyaset böyle bir şey haline geldi. Kutuplaşmış, iklim felaketine doğru gidiyoruz. Bu müzik hepimizin yaşadığı çağdaş, uğultulu dijital kaygıdan ve bu duygulardan bir anlığına bile olsa kaçmayı deneyebileceğimizden doğup büyüdü.”

Davul çalan 24 yaşındaki Myles, Berklee College Of Music’te okurken, bas çalıp şarkı söyleyen 21yaşındaki Layne, NYU’da eğitimine devam ediyor.

Grup albümün yayınıyla birlikte “Respecter” şarkısının müzik videosunu da paylaştı.

Fotoğraf: Natalie Hewitt

tr_TRTurkish