Megadeth Yeni Şarkı “Night Stalkers”ı Paylaştı, Hikâyeyi Bir Adım İleri Taşıdı

Megadeth’in gelecek albümünden yeni şarkısı “Night Stalkers” paylaşıldı. Şarkıya eşlik eden kısa film niteliğindeki klipte ise hikâye biraz daha belirginleşiyor.

Rap sahnesinin sembol isimlerinden Ice-T’nin konuk olarak yer aldığı şarkı, grubun 2 Eylül’de UMe aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak on altıncı stüdyo albümü “The Sick, The Dying… And The Dead!” dinlediğimiz ikinci kayıt oluyor.

Dave Mustaine’in “Uzun zamandan beri ilk kez, bu albümde ihtiyacımız olan her şey yerli yerinde” ifadesini kullandığı albümün duyurusu, geçen ay ilk single ‘We’ll Be Back’in yanı sıra Megadeth’in maskotu Vic Rattlehead’in kökenini anlatan ve Mustaine’in yapımcılığını üstlendiği üç kısa filmin ilki ile birlikte sunulmuştu.

Mustaine’i 2016 tarihli bir önceki albüm “Dystopia”nın da ortak yapımcı olan, Danzig ve Parkway Drive iş birlikleriyle de tanınan Chris Rakestraw ile yeniden bir araya getiren albüm, Mustaine’in Nashville, Tennessee’deki ev stüdyosunda gitarist Kiko Loureiro ve davulcu Dirk Verbeuren ile kaydedildi. Efsanevi bas gitarist Steve DiGiorgio geçici olarak albümü kaydetmek için devreye girdi. Grubun son turnesinin başlamasıyla da daha önce de kadroda yer alan James LoMenzo kalıcı basçı olarak yeniden ekibe katıldı.

Yeni şarkı “Night Stalker”, çıkış şarkısına eşlik eden ve bir askerin cesaret, kişisel fedakârlık ve hayatta kalma hikâyesini ekrana taşıyan “We Will Be Back: Chapter I”ın devamı olan “Night Stalkers: Chapter II” ile servis edildi.

What's your reaction?

tr_TRTurkish