Manic Street Preachers ‘Know Your Enemy’ Yıl Dönümü Baskısından Yayımlanmamış Şarkı ‘Rosebud’ı Paylaştı

Manic Street Preachers ‘Know Your Enemy’ albümünün yıl dönümü sürümünün ayrıntılarını açıkladı. Albümün genişletilmiş ve yeniden düzenlenmiş versiyonu 9 Eylül’de dinleyiciyle buluşacak.

‘Solidarity’ ve ‘Door To The River’ olmak üzere iki diskte iki albüme bölünecek sürümün üç CD formatı, aynı zamanda yayımlanmamış demoların bir diskini de içeriyor.

Albüm, grubun altıncı albümünün “radikal olarak yeniden tasarlanmış” bir versiyonu olarak tanımlanıyor ve grubun başlangıçta planladığı gibi iki ayrı albüm oluşturmak için tamamen remikslenip ve yeniden yapılandırıldığı belirtiliyor.

Bu lüks sürüm, “Studies in Paralysis” ve “Rosebud” isimli daha önce duyulmamış iki yayımlanmamış şarkıyı içeriyor ve ‘Rosebud’ albümün duyurusuyla birlikte paylaşıldı.

Yeni sürümle ilgili açıklamada, “Nicky Wire, ‘Know Your Enemy’nin yıl dönümü versiyonunu bir araya getirmek için grubun arşivini karıştırırken, stüdyodaki kayıt sırasında yaptığı ‘Solidarity’ ve ‘Door To The River’ın orijinal kasetlerini buldu. Bu kayıtları yeniden yaratma fikrini ortaya attığında, James Dean Bradfield, tüm kaydı grubun uzun zamandır stüdyo ortağı olan Dave Eringa ile remiksleyebilmesi şartıyla kabul etti” detayı paylaşılıyor.

Buna ek olarak da “Yeni miksler, ‘Solidarity’ şarkılarından gelen yabancı stüdyo efektlerini ve dijital gürültüyü kaybederek ve ‘Door To The River’ı oluşturan parçalardan gereksiz orkestrasyon ve süslemeyi ortadan kaldırarak, her kayda bir netlik getirecek” bilgisinin de altı çiziliyor.

nme.com

What's your reaction?

tr_TRTurkish