Megadeth Kendi Kripto Para Birimini Piyasaya Sürdü

Megadeth resmi kripto para birimi $MEGA’yı piyasaya sürdü.

Grubun hayranları $MEGA ile satın alarak, elde tutarak ve işlem yaparak özel ve premium avantajlara erişebilecekler.

Aynı zamanda $MEGA sahibi olan grubun resmi hayran kulübü Cyber ​​Army üyeleri, ek ayrıcalıkların, erişimin ve tekliflerin kilidini açacak. Premium ve Digital Cyber ​​Army üyeleri otomatik olarak bir miktar ücretsiz MEGA dolar kazanacak.

Megadeth kaptanı Dave Mustaine, geçtiğimiz günlerde American Songwriter dergisine verdiği röportajda yaklaşmakta olan Megadeth albümü için 2022 ilkbaharını işaret etmişti.

Mustaine sohbette, albümün isim şarkısı “The Sick, The Dying And The Dead”in veba hakkında olduğunu ancak albümün yalnızca mevcut pandemi etrafında odaklanmadığını belirtmişti. Zaman içinde insanlığı rahatsız eden hastalıkların daha geniş, daha tarihsel bir kapsamı olan “The Sick, The Dying And The Dead”, mevcut virüsü, domuz gribini ve yüzyıllar öncesinden gelen diğer salgınları kapsıyor.

Albümün kısmen gençlik yıllarına kadar uzanan, yıllardan beri arşivlediği riffler ve müziklerden derlendiğini söyleyen Mustaine, bununla ilgili olarak “Zaman içinde birçok riff kaydedildi. 15 ya da 55 yaşındayken yazdığım bir şeyden yepyeni bir şarkı yapılabilir. İyi bir riff olursa onu saklarım” diyor.

Mustaine ayrıca, gitarist Kiko Loureiro ve davulcu Dirk Verbeuren’in, çoğunlukla Nashville’de kaydedilen albümdeki şarkıların bir araya getirilmesinde yer aldıklarını ve Loureiro’nun Finlandiya’daki evinde kendi parçaları üzerinde çalıştığını da sözlerine ekliyor.

tr_TRTurkish