MÅNESKIN Yeni Single’ı ‘Honey (Are U Coming?)’i Paylaştı

İtalyan rock grubu MÅNESKIN heyecan verici yeni single’ları “Honey (Are U Coming?)”i paylaştı.

Hatırı sayılır bir liste başarısı yakalayan son albümleri “Rush!”ın ocak ayındaki yayınından sonra grubun ilk yeni şarkısı olan “Honey (Are U Coming?)”, güçlü bir gitar riffi ve akılda kalıcı nakaratı ile enerjik bir dinleme seansı sunuyor.  

Basçı Victoria DeAngelis yeni şarkıyla ilgili olarak şunları söylüyor: “Şarkıyı son turneden hemen sonra yazdık. Turne ve seyahatlerden dolayı hala çok enerjimiz vardı. Londra ve Los Angeles arasında yazdık. Sonuçtan gerçekten memnunuz ve bunun bizim için oldukça yeni bir şey olduğunu düşünüyoruz.”

Solist Damiano David ekliyor: “Bu, cinsiyeti ya da herhangi bir şeyi olmayan birinin hikayesi; kim olduğuna siz karar veriyorsunuz. Başka birini bulun ve onun gözlerinde kendini yabancı hissettiği bir üzüntü olduğunu görün ve bu, bir kişiden diğerine, aslında ne bulacaklarını bilmeden bu yeni maceraya katılmaları için bir davettir, ama sadece maceranın tadını çıkarın.”

MÅNESKIN bu hafta sonu merakla beklenen “Rush!” dünya turnesine başlarken hayranları da single’ı canlı olarak dinleyebilecek ve 12 Eylül’de “The Loneliest” single’ı ile “En İyi Rock” kategorisinde aday gösterildikleri MTV VMA’larda canlı olarak seslendirecekler.

Son albümleri “Rush!”ın başarısının ardından MÅNESKIN, “Loud Kids” dünya turnesinin yanı sıra memleketleri İtalya’da beş özel stadyum gösterisi, Glastonbury festivali ve Primavera festivalinde başarılı performanslara imza attı.

Maneskin, photo from facebook page

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish