Last in Line Yeni Albümü “Jericho”yu Çıkış Single’ı “Ghost Town” ile Duyurdu

Şarkıcı Andrew Freeman, basçı Phil Soussan (eski Ozzy Osbourne) ve eski Dio kadrolarından grup arkadaşları Vivian Campbell (Def Leppard) ve Vinny Appice’i (eski Black Sabbath) bir araya getiren süper grup Last in Line, üçüncü stüdyo albümünü duyurdu.

“Jericho” isimli albümün, 31 Mart’ta earMUSIC aracılığıyla dinleyiciyle buluşulacağı duyurulurken, ilk single “Ghost Town” da duyuruyla birlikte paylaşıldı.

Şarkıcı Freeman yaptığı açıklamada, “Şarkı benim için bir döngüyü farklı açılardan kırmayı anlatıyor,” diyor ve ekliyor,

Kişisel düzeyde, bir kişiyi istenmeyen veya hoş karşılanmayan bir alana sokan aile, kariyer veya yaşam beklentileri olabilir. Daha büyük ölçekte, hükümetin beklentilerine hitap ediyor. Daha büyük sorunlara göz yumarken, norm haline gelen mantıksız, etik olmayan fikirler ve yasalar.”

Gitarist Campbell albüm kayıt süreciyle ilgili yaptığı açıklamada ise “Last in Line ile tıpkı Dio’da yaptığımız gibi temel parçaları canlı olarak kaydettik” diyor ve şu detaylara değiniyor, “Birlikte çalmanın senkopunun enerjisini gerçek zamanlı olarak yakalamak bizim için önemli, tıpkı canlı bir şovun enerjisi gibi. Bu albüm, her iki dünyanın da en iyisini temsil ediyor: enerjik bir grup performansının ruhu ve bireysel performanslarımızın daha yansıtıcı ve incelikli niteliklerini.”

Baterist Vinny Appice ise “Last in Line’ın tüm müzikal güçleri, süper güçlü yeni bir albüm için burada birleştirildi. Oynat’a basın ve emniyet kemerlerinizi takın!!” ifadesiyle dinleyiciyi, hayli sıkı bir albümün geldiği yönünde harekete geçiriyor.

Aşağıda yeni şarkı “Ghost Town”, şarkı listesi ve albüm kapak görselini bulabilirsiniz.

Last in Line “Jericho” şarkı listesi:

01. Not Today Satan

02. Ghost Town

03. Bastard Son

04. Dark Days

05. Burning Bridges

06. Do The Work

07. Hurricane Orlagh

08. Walls Of Jericho

09. Story Of My Life

10. We Don’t Run

11. Something Wicked

12. House Party At The End Of The World

What's your reaction?

tr_TRTurkish