Kırık Pena’nın Yeni Teklisi “Son Defa” Yayında

İstanbul merkezli alternatif müzik grubu Kırık Pena, EP’leri sonrasında heyecan verici yeni single’ları “Son Defa” ile kaldığı yerden devam ediyor!

Kırık Pena, geçtiğimiz aylarda yayınladığı “Yıldızlara Kadar” adlı bedroom pop EP’sinden sonra, alıştığımız sert tonlarıyla yeniden karşımızda! Grubun yeni teklisi “Son Defa”, terk edilen kişinin içten haykırışlarını ve son arzularını dokunaklı bir şekilde dile getiriyor. Şarkının ruhunu tamamlayan beklenmedik klarnet hareketleri, iki farklı müzik tarzını ustalıkla harmanlayarak dinleyicilere bir füzyon sunuyor.

Kırık Pena’nın müzikal yolculuğu 2019 yılında İstanbul’da başladı ve o günden bu yana rock ve indie gibi türlerin etkisini özgün bir alternatif tarzla birleştirmeye odaklandı. Grubun bateristi Yağızcan Yavuz ve gitaristi/solisti Furkan Durtaş, bu özgün sesin ana unsurlarını oluştururken, 2023 yılında elektro gitarist Furkan Bulut ve bas gitarist Ekin Göre ile bir araya gelerek gruplarına yeni bir boyut kattılar.

“Son Defa”nın tüm yapım sürecini Kırık Pena üstlenirken; grubun müzikal çeşitliliği ve yaratıcılığı, dinleyicileri her seferinde yeni bir deneyimle buluşturarak müzik dünyasında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish