King Gizzard And The Lizard Wizard Bootleg Programını Başlattı

King Gizzard And The Lizard Wizard, hayranların, bağımsız plak şirketlerinin ve daha fazlasının grubun müziğini diledikleri gibi yayımlamasına olanak tanıyan yeni bir bootleg program başlattı.

Avustralyalı psych-rock ekibi, dokuz albümün ana kayıtlarını yükledikleri ve uygun gördükleri şekilde onları yeniden yayımlamak isteyen herkesi cesaretlendirdikleri “Bootlegger” adlı web sitelerinin yeni bir bölümünü açtı.

Web sitesinde grubun yıl boyunca Bandcamp hesabında yayımladıkları canlı albümler ve demo kayıtlarının yanı sıra Teenage Gizzard adında yeni bir nadir albüm ve başlangıçta ücretsiz olarak indirilen 2017 tarihli tam uzunluktaki Polygondwanaland albümleri de yer alıyor.

Grup, hayranların, firmaların ve daha fazlasının, dosyaları web sitesinden indirmelerine ve bunları yeni sürümler olarak paketlemelerine izin verirken, plak, CD, kaset ve daha fazlası için kopyalarını çevrimiçi mağazalarında satmaları için göndermelerini isterken şöyle sesleniyor,

Tek anlaşma, bize GIZZVERSE.COM’da satış yapmamız için bazılarını göndermeniz, adil bir ticaret olduğunu düşündüğünüz hiçbir şey bizim için sorun değil.

tr_TRTurkish