Kartpostal’dan Manevi Değeri Paha Biçilmez Yeni Single: “Senden Sonra” Yayında

Kartpostal, yeni teklisi “Senden Sonra”yı 28 Mart gecesi tüm dijital platformlarda yayımladı.

Ergün Şenlendirici ile çalıştıkları projede; Veysel Lekesizgöz yaylılarda eşlik ederken, prodüktörlüğü Kayaalti Bros. üstlendi.

Metehan Aras ile Ümit Pelister’den oluşan ve pop-rock, alternatif rock tarzlarında üretimlerini sürdüren grup, şarkının manevi değerinin kendileri paha biçilemez olduğunu belirtiyor ve Metehan Aras şarkıyla ilgili detayları şu sözlerle anlatıyor:

2017 yılında yazmıştık Senden Sonra’yı, Kartpostal’ın yazılmış ilk şarkılarından bir tanesi. Yıllardır bekletiyorduk çeşitli bahanelerle, 2021 yılında Ergün Abi ve Veysel Abi’nin de şarkıya dokunuşlarıyla adeta bizim açımızdan kusursuz hale gelmişti. Fakat bekletmeye devam ettik. Bu süre zarfında parçayı en yakın dostum biricik kuzenim Mehmet Araz’a defalarca dinletmiştim. Geçen 6 yılda bana sürekli ne zaman yayınlayacağımızı soruyordu. Bayılmıştı çünkü parçaya. Her görüşmemizde açtırır güzelce bir dinlerdi. 6 Şubat sabahı Mehmet’i, ablaları Meryem ve Serpil ablamızı, babası Arif amcamızı, annesi Şükriye yengemizi depremde kaybettik.

Çocukluğumun en güzel hikayelerinde beraber olan Mehmet’in doğum günüydü 28 Mart. Bana bıraktığı bütün güzel anılar için, Senden Sonra Mehmet’e son bir doğum günü hediyesi…”

What's your reaction?

tr_TRTurkish