Jon Bon Jovi “Story of Love” Klibinde Ailesini Onurlandırıyor

Jon Bon Jovi, geçtiğimiz Ekim ayında dinleyiciyle buluşan “2020” isimli albümde yer alan “Story of Love” şarkısının klibinde ailesini onurlandırıyor.

Klipte, duvardaki çerçeveli fotoğraflarla birlikte özel aile eşyalarıyla dolu geniş bir oturma odasında ev videoları pencerelere yansırken Bon Jovi’yi akustik gitar çalıp maziye dalarken izliyoruz.

Bon Jovi bu duygu yoğun şarkıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ailem hakkında yazmış olmama rağmen, umarım insanlar şarkıyı dinleyip videoyu izlediklerinde kendilerini ve ailelerini görürler” diyor.

Bon Jovi, Rolling Stone’a yeni albümle ilgili olarak, “2020 yılının Mart ve Eylül ayları arasında hayatlarının nasıl olduğunu kimsenin unutacağını sanmıyorum” diyor ve ekliyor, “Bence bu yeniden İspanyol Gribi. Ama hiçbirimiz, sen, ben veya ebeveynlerimiz 100 yıl önce hayatta değildik. Yani bu bizim için o an. Bu şarkı omuz yastıkları ve bir saç stiline sahip olmakla ilgili olmayacak. Bu, zamanın bir anını işaretleyecek.

Grubun 2016 tarihli albümü “This House Is Not For Sale” sonrası gelen ve bir kez daha John Shanks ve Jon Bon Jovi’nin ortak yapımcılığında kaydedilen albümün kadrosunda klavyeci David Bryan, davulcu Tico Torres, basçı Hugh McDonald, gitarist Phil X, perküsyoncu Everett Bradley ve gitarist John Shanks yer alıyor.

tr_TRTurkish