Jehan Barbur’dan Duygu Yüklü Yeni Şarkı: “Duy Diye”

Farklı ses rengi ve yorumuyla sevilen sanatçı Jehan Barbur, hit şarkılarına bir yenisini daha ekleyerek ‘Duy Diye’yi müzikseverlerle buluşturdu. Dinleyicilerinin heyecanlı bekleyişini sonlandıran şarkı Sony Music Türkiye etiketi ile tüm dijital platformlarındaki yerini aldı.

Sözü ve müziği Jehan Barbur’a, düzenlemesi Jehan Barbur ve Evrim Tüzün’e ait olan ‘Duy Diye’, sanatçının duygu dolu dünyasıyla dinleyiciyi ilk anda yakalıyor.

Evrim Tüzün’ün piyanoda eşlik ettiği şarkının klibi de eş zamanlı olarak müzikseverlerle buluştu. Sanatçının Youtube kanalından yayınlanan klibin yönetmen koltuğunda Güneş Kazdal oturuyor. Görüntü yönetmenliğini Ozan Dağlı’nın üstlendiği klibin çekimleri ise sanatçının yaşadığı Bodrum’da yapıldı.

Sanatçının en çok yakıştığı sahne dekorunda çekilen klip, performans görüntüleriyle iyi bir seyirlik olarak arşivdeki yerini alıyor. Sektörde üretkenliği ile de öne çıkan bir isim olan Jehan Barbur, çok yakında bir albüm sürprizi ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish