Iron & Wine Yeni Albümü “Light Verse”i Duyurdu, İlk Şarkı “You Never Know”u Paylaştı

Iron & Wine yedinci stüdyo albümü “Light Verse”in duyurusuyla geri döndü. Albümün ilk single’ı “You Never Know” da duyuruyla birlikte paylaşıldı.

Sam Beam’in Iron & Wine olarak yedi yıl aradan sonra gelecek ilk albümü olacak “Light Verse”, 26 Nisan’da Sub Pop aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak. Beam’in Los Angeles’ta kaydedip prodüktörlüğünü üstlendiği albümdeki 10 parçanın dördünde 24 kişilik bir orkestra yer alıyor. “Light Verse”te ayrıca “All in Good Time” düetine vokalleriyle katkıda bulunan Fiona Apple da yer alıyor.

“Light Verse”in ilk parçası olan “You Never Know”, Beam’in kendine özgü, parmaklarıyla çaldığı gitarıyla başlıyor ve armoni yüklü folk pop ihtişamına dönüşüyor.

Iron & Wine’ın “Light Verse” albümü 2017 tarihli “Beast Epic”, 2018’deki “Weed Garden” EP’sini ve 2019’daki Calexico ile ortak albümleri “Years to Burn”ü takip ediyor. Iron & Wine ayrıca Saxapahaw, Kuzey Carolina’daki Haw River Ballroom’da Iron & Wine’ın performanslarından birini konu alan Who Can See Forever adlı belgesel ve konser filminin müziklerini yaptı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Iron & Wine “Light Verse” şarkı listesi:

01. You Never Know

02. Anyone’s Game

03. All in Good Time (feat. Fiona Apple)

04. Cutting It Close

05. Taken by Surprise

06. Yellow Jacket

07. Sweet Talk

08. Tears That Don’t Matter

09. Bag of Cats

10. Angels Go Home

Iron & Wine, photo by Kim Black

consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish