Interpol’den Olası Bir Yeni Şarkıdan Tadımlık Bölüm ve Turne Tarihleri

Interpol sosyal medyada, olası yeni bir şarkının tadımlık bir bölümüne dair görüntüler paylaştı.  

Twitter’dan “yakında geliyor” başlığı ile yapılan paylaşım, yapımcılar Flood & Moulder ile Londra’daki Battery Studio’da kayıtlarını yeni bitirdikleri yedinci stüdyo albümlerine ait Kasım 2021 tarihli kısa stüdyo görüntülerinden oluşuyor.

Ayrıca Nisan ayından itibaren yollara düşecek grup, Londra ve ABD genelindeki konserler ve yaz festivali tarihleri ​​de dahil olmak üzere bir dizi yeni tur tarihini duyurdu.

Grup, Kasım ayında Rolling Stone’a yaklaşmakta olan albümlerinin “çok farklı” olduğunu söylemiş, vokal/gitar Paul Banks, yeni albüm hakkında “Kesinlikle bizim gibi hissettiriyor. Grubumuzun kalbi ve ruhu – sanki sesimizin bir DNA’sı var” demiş ve eklemişti, “Başka bir parçam, ‘Bu çok farklı olabilir’ diye düşünüyor.”

Interpol, bu yıl Matador Records aracılığıyla dinleyiciyle buluşması beklenen yedinci albümlerinin çalışmalarını kısa süre önce tamamladı. Grup en son 2018’de ‘Marauder’ ve 2019’da ‘A Fine Mess EP’yi yayınladı.

Aşağıda, grubun Twitter’dan yaptığı yeni paylaşım ile geçen yıl Londra’daki Battery Studio’da kaydettiği kısa bir klibi bulabilirsiniz.

Kapak grup fotoğrafı: Atiba Jefferson

tr_TRTurkish