Ghost Gelecek Albümün Yeni Şarkısı ‘Kaisarion’ ile Sahnedeydi

Ghost, Volbeat ile birlikte çıktıkları ABD turnesinde ‘Kaisarion’ adlı yeni bir şarkı seslendirdi.

Grup, 11 Mart’ta Loma Vista Recordings aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak beşinci albümleri ‘Impera’yı duyurduktan sonra 25 Ocak Salı gecesi Nevada, Reno’daki Reno Events Center’da sahne aldı.

Ghost konserde, yeni albümden paylaşılan ilk şarkı olan ve aynı zamanda ‘Halloween Kills’ film müziğinde de yer alan ‘Hunter’s Moon’u çalmadan önce, henüz yayınlanmamış ‘Kaisarion’ isimli yeni şarkısı ile 16 şarkılık set listesini açtı.

Albümden çıkan en yeni şarkı ‘Call Me Little Sunshine’ konserde yer almazken, Ghost hayranlarına üç şarkı çaldıkları encore’un bir parçası olarak Metallica’nın ‘Enter Sandman’ şarkısını coverladı.

2018 tarihli ‘Prequelle’ albümünden sonra gelecek ‘Impera’ daha önce Ghost tarafından “benzeri olmayan bir dinleme” olarak tanımlanıyor ve grubun sitesinde albümle ilgili şu ifadelere yer veriliyor:

‘Impera’nın 12 şarkılık döngüsü boyunca, imparatorluklar yükselir ve düşer, müstakbel mesihler (hem maddi hem de manevi) yutturmacalarını sürdürürler, gökler ilahi ve insan yapımı gök cisimleriyle dolduğunda kehanetler önceden bildirilir. Sonuç olarak, bugüne kadarki en güncel ve tartışmalı Ghost konusu, hipnotik ve koyu renkli melodik bir fonda, ‘Impera’yı benzeri olmayan bir dinleme haline getiriyor.”

tr_TRTurkish