İki Metal Devi Bir Arada: Moonspell ve Rotting Christ İstanbul’da

Portekiz’in en büyük grubu Moonspell ve Yunanistan’ın en büyük grubu Rotting Christ güçlerini birleştiriyor ve kapsamlı bir Avrupa turnesine çıkıyorlar. Bu turnenin ayaklarından biri de iki grubun da çok sevildiği ve her konseri bir öncekinden coşkulu geçen Türkiye!

Gotik metalin en büyük isimlerinden olan Moonspell ve çok yönlü kariyerinin son dönemlerinde melodik black metale yakın duran Rotting Christ, %100 Metal kapsamında ve Vera Müzik organizasyonuyla gerçekleşiyor.

Son dönemde yaylıların da katılımıyla iyice heybetli hâle gelen müziklerindeki dramatik öğelerin özellikle canlı performanslarda tüyler ürpertici bir şekle büründüğü Moonspell ve 15 Şubat’ta çıkan yeni albümü “The Heretics”teki şarkıların yanı sıra, kuruluşundan günümüze klasikleşmiş tüm baş yapıtlarını sergileyeceği performansıyla Rotting Christ izleyiciye çok özel bir gece yaşatacak.

Bu özel gecede sahneyi ısıtmak görevi de son yılların dikkat çeken topluluklarından İsviçreli Silver Dust’a düşüyor.

Türlerinde efsane mertebesinde duran bu iki müthiş grubun unutulmayacak sahne performanslarına tanık olmak, asla eskimeyecek klasiklerini dinlemek ve %100 Metal bir gece geçirmek için 15 Kasım gecesi Moda Kayıkhane’de yerinizi alın.

detaylar için.

tr_TRTurkish