Hollywood Vampires 2018 Turnesinin Sahne Arkası Görüntüleri Yayımlandı

Hollywood Vampires, 2018 turnesinde sahne arkasında olup bitenleri gözler önüne seren altı dakikalık bir video paylaştı.

Alice Cooper’ın yanı sıra Aerosmith gitaristi Joe Perry ve oyuncu Johnny Depp’in katılımıyla hayata geçen Hollywood Vampires 2018’i sıkı bir tur programıyla geçirmişti.

Bir süre önce Johnny Deep hakkında görüşlerini ifade eden Cooper, “hayranları onun gitar çalışını gördüklerinde şok olacaklar çünkü birçok kişi onu Jack Sparrow olarak tanıyor”, derken “O gerçek bir gitarist ve ben normalde çalıştığım herkes kadar iyi olmayan hiç kimse ile çalışmam”, diyerek Deep’in müzisyenlik yönünü ön plana çıkarmıştı.

Hollywood Vampires, 1970’li yıllarda Hollywood Sunset Strip’teki Rainbow Bar & Grill’in üst katında doğmuştu. John Lennon, Keith Moon, Jim Morrison, Alice Cooper, Harry Nilsson ve birçok ünlü sanatçının sabahın erken saatlerinde buluşup içebilecekleri efsaneleşen bir buluşma mekânıydı.

2012’de Cooper ve Depp, Hollywood Vampires’ı tanımlayan dostluğu ve ruhu yeniden canlandırmak için doğru zaman olduğuna karar verdi. Kısa süre sonra da yapımcı Bob Ezrin ile birlikte kayıt çalışmaları başladı ve grubun ilk albümü “Hollywood Vampires” Eylül 2015’te piyasaya sürüldü.

Topluluğun 2018 turnesi sırasındaki sahne arkası görüntülerinden oluşan video yayında.

HOLLYWOOD VAMPIRES güncel tur kadrosu şu şekilde:

Alice Cooper – Vocals

Johnny Depp – Guitar

Joe Perry – Guitar

Sheryl Cooper – Vocals

Chris Wyse – Bass

Tommy Henriksen – Guitars/Music Director

Glen Sobel – Drums

Buck Johnson – Keyboards

 

 

Blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish