Slash Featuring Myles Kennedy & The Conspirators’tan Albüm Detayları ve Yeni Şarkı

Slash Featuring Myles Kennedy & The Conspirators gelecek albümleri “Living the Dream”den ilk şarkıyı paylaştı.

21 Eylül’de Slash’in kendi firması Snakepit Records ile Roadrunner Records ortaklığıyla piyasaya sürülecek albümden yayımlanan ilk parça “Driving Rain” taze taze dinleyiciyi bekliyor.

Slash geçtiğimiz günlerde, yeni albüm için şarkılar yazmaya grubun 2014’deki “World on Fire” turnesi sırasında başladığını söylemişti. Ocak 2018’de Guns N’ Roses turnesinin bir molası esnasında yeni şarkılar yazmak için Los Angeles’da Kennedy ve The Conspirators ile yeniden bir araya gelmişlerdi.

Bir süre önce yaptığı açıklamada, sıradaki albüm için bir araya getirdikleri materyaller hakkında heyecanlı oluğunu belirten Slash, bazı güzel şarkılar olduğunu ve müthiş canlı hissettiğinin altını çiziyor.

“Living the Dream”, Slash’in dördüncü solo albümü olurken grup arkadaşları Myles Kennedy (vokal), Brent Fitz (davul), Todd Kerns (bas ve vokal) ve Frank Sidoris (gitar ve vokal) ile kaydettiği üçüncü albüm olacak.

“Yaklaşık sekiz yıldır Myles, Brent ve Todd  ile çalışıyorum, World on Fire turundan bu yana da aramıza Frank katıldı. Şimdiye kadar inanılmaz bir yolculuk oldu ve bir grup olarak daha iyi olmaya devam ediyoruz ki bu harika”, diyen Slash, “yeni albümle ilgili attığımız yaratıcı adımların kesinlikle kendini göstereceğini düşünüyorum”, diyerek âdeta gelecek albüm hakkındaki beklentileri arttırıyor.

Topluluğun 13 Eylül’de Los Angeles’ta başlayacağı Kuzey Amerika turu yirimi büyük şehri ziyaret ederek 14 Ekim’de Sacramento’da sona erecek.

Slash Featuring Myles Kennedy & The Conspirators’ın yeni şarkısı “Driving Rain” huzurlarınızda.

“Living The Dream” şarkı listesi şu şekilde:

 1. The Call Of The Wild
 2. Serve You Right
 3. My Antidote
 4. Mind Your Manners
 5. Lost Inside The Girl
 6. Read Between The Lines
 7. Slow Grind
 8. The One You Loved Is Gone
 9. Driving Rain
 10. Sugar Cane
 11. The Great Pretender
 12. Boulevard Of Broken Hearts

What's your reaction?

tr_TRTurkish