Hellfest Önümüzdeki Yıl Pandeminin Acısını Ziyadesiyle Çıkartıyor

Pandemi koşulları nedeniyle dünya genelindeki tüm etkinlikler gibi ertelenen kıdemli metal festivallerinden Hellfest, önümüzdeki yıl Fransa Clisson’da, altı sahnede 350 grubun yer aldığı yedi günlük, iki hafta sonu etkinliğiyle görkemli bir geri dönüşe imza atacak.

İki bölümden oluşan festivalin ilk bölümü, Deftones, Faith No More ve Avenged Sevenfold ile 17, 18 ve 19 Haziran’da gerçekleştirilecek. Ayrıca The Dropkick Murphys, Megadeth, Korn, Volbeat, Judas Priest, Deep Purple ve daha birçokları da yer alacak.

Hellfest’in bu kısmı 2019’un sonundan beri satıldığı için bilet almak imkansıza yakın ancak biletler, bir sonraki hafta sonu gerçekleşecek olan genişletilmiş dört tarih için satışa sunulacak.

Ardından festival 23, 24, 25 ve 26 Haziran’da devam edecek ve Scorpions, Nine Inch Nails, Guns N’ Roses ve Metallica ile Whitesnake, Ministry, Black Label Society, Alice Cooper, Megadeth, Nightwish, Sabaton, Helloween, Rise Against, Hatebreed ve daha onlarca mühim grubun katılımıyla adeta bir gövde gösterisine dönüşecek.

Loudwire.com

What's your reaction?

tr_TRTurkish