Haftanın Vizyon Filmleri – 7 Haziran 2024

Bu hafta sinema salonlarında vizyona girecek filmlerin detaylarına hazırladığımız içerikte göz atabilirsiniz

Hit Man

Yönetmen: Richard Linklater
Oyuncular: Glen Powell, . Retta, Adria Arjona

Şehrin polis teşkilatında ek iş yapan bir üniversite profesörü olan Gary, görev için sahte bir tetikçi kılığına girdiğinde hayatı değişir. ‘Kiralık Katil’ hizmetinden yararlanmak isteyen Madison’la tanıştığında, aralarındaki çekim ikisini de tehlikeli ve şüpheli durumlara sürükler.

Miller’ın Favorisi

Miller’s Girl

Yönetmen: Jade Halley Bartlett
Oyuncular: Jenna Ortega, Martin Freeman

Yetenekli genç bir yazar, üniversite profesörünün ona verdiği projeyi en iyi şekilde tamamlamak için bir maceraya atılır. Bu süreç kendilerini oldukça karmaşık bir durumda bulmalarına sebep olacaktır.Sınırlar aşılıp, birbirlerinin hayatlarına dahil olduklarında profesör ve çırağı en karanlık benlikleriyle yüzleşmek zorunda kalırken, bireysel amaçlarına sadık kalıp değer verdikleri şeyleri korumakta zorlanırlar.

Haikyu!! The Dumpster Battle

Yönetmen: Susumu Mitsunaka

Shoyo Hinata, idolü “Küçük Dev”i taklit etmek için Karasuno Lisesi voleybol takımına katılır. Ancak eski rakibi Tobio Kageyama ile takım kurmak zorundadır. İkisi birbirine zıt oyun tarzlarına rağmen güçlü bir silah haline gelirler.

Bad Boys: Ya Hep Ya Hiç

Bad Boys: Ride or Die

Yönetmen: Adil El Arbi, Bilall Fallah
Oyuncular: Martin Lawrence, Will Smith, Vanessa Hudgens

Bu Yaz, dünyanın en sevdiği Kötü Çocuklar, koltuğunuzun ucunda aksiyon ve komedinin muhteşem uyumuyla geri dönüyor! Ancak bu sefer bir değişiklikle: Miami’nin en iyileri şimdi kaçıyor!

Gözcüler

The Watchers

Yönetmen: Ishana Shyamalan
Oyuncular: Georgina Campbell, Dakota Fanning, Olwen Fouéré

Film, 28 yaşında bir sanatçı olan Mina’nın İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalmasını konu alıyor.

Adak

The Offering

Yönetmen: Oliver Park
Oyuncular: Nick Blood, Paul Kaye, Allan Corduner

Borçlarını ödemek için türlü planlar yapan bir adamın ve ailesinin başına gelen korkunç olayları konu alıyor. Cenaze Evi hizmeti veren babasının yanına eşiyle birlikte giden Arthur, kendi borçlarından kurtulmak için gizlice evi ipotek ettirmeye çalışır. Hamile olan eşi Claire ve babası Saul’un hiçbir şeyden haberi yoktur. Ziyaretleri sırasında bedeninde kötü bir ruh saklanmış olan bir adamın defin işlemlerini Arthur üstlenir. Farkında olmadan iblisi serbest bırakır. Geri dönüşü olmayan sıra dışı ve korkunç olaylar herkesi etkisi altına alır. Ölümle yaşam arasında nefes kesici ve korku dolu deneyimler yaşamaya başlayan aile kısa süre sonra iblisin bebeğin peşinde olduğunu anlarlar.

Combat Wombat

Yönetmen: Ricard Cussó

Wonder Woman’a dönüşmüş bir vombat olan Maggie Diggins, çaylak bir süper kahraman olan şeker planörünü istemeyerek de olsa ölümden kurtardıktan sonra istemeden de olsa şehrin süper kahramanı olur.

3.Gece Habis

Yönetmen: Anastasiya Budakva
Oyuncular: Bahar Tutkum Ertok, Ozan Özdemir, Elif Özçelik

Defne ve ailesi depremden sonra İstanbul’a yerleşmiştir. Defne için bir anda kabus dolu günler başlamıştır. Defne ailesinden de şüphe eder ancak elinde hiç bir bilgi yoktur. İlk ve ikinci gece korku dolu geçer. Üçüncü gecenin sabahında ise üzerindeki musallatı öğrenir. Ama öğrendiği şey sadece musallat değildir. Habis cinlerinin onun için üçüncü gece geleceğidir.

An

Yönetmen: M. Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular: Anıl Altınöz, Zeynep Anıl, Tuğba Dokuzlar

Zaman insanın algıladığı gibi sıralı değildir. An’lardan ibarettir. An’lar hep vardır ve var olacaktır.Doktor Çağrı, nöroloji uzmanıdır. Epilepsi hastalığını iyileştirmek için çalışmalar yapmak üzere bir şirketten fon alır. Araştırmalarında Epilepsi nöbeti esnasında hastalarının mekan odaklı zaman kırılması yaşadığını keşfeder. Elindeki fonu zamanın lineer akmadığını ispatlamak için kullanmak ister.

Sihirli Ormana Yolculuk

Yönetmen: Şiar Zaim
Oyuncular: Birgül Akyar Demirel, Nihat Demirel, Alper Kemal Alp

Gizemli ve sihirli bir ormanda bir hazinenin peşine düşen beş arkadaşın yaşadığı serüveni konu ediniyor. Küçük bir kasaba, gizemli bir ormanla çevrilidir. Ancak, bu orman sıradan bir orman değildir; içinde sihir dolu bir dünya gizlidir. Hikâye, cadı Beyaz’ın lanetlenmiş bir elması çalması ve bu yüzden çirkin bir cadıya dönüşmesiyle başlar. Beyaz, eski güzelliğine ve gücüne geri dönmek için elmasın izini sürerken, ona arkadaşları ve rehberleri Can eşlik eder. Ancak, sihirli ormandan kurtulmanın tek yolu, elması bulup ait olduğu yere geri bırakmaktır.

*içeriğin hazırlanmasında paribucinerverse.com sitesinden faydalanılmıştır

tr_TRTurkish