Gökhan Türkmen’den Yeni Maxi Single: ‘Kontekst Live’ Yayında

Gökhan Türkmen, Zorlu PSM’de gerçekleştirdiği ‘Kontekst’ konserinde kendisine eşlik eden Korhan Futacı ve Aga B düetlerinin yer aldığı maxi single’ını video klipleriyle birlikte tüm dijital platformlarda yayımladı.

Konserleri ve şarkılarıyla her dönem yıldızı parlayan, Türk popüler müziğinin güçlü besteci ve yorumcularından Gökhan Türkmen, 360 derece sahne deneyimiyle Zorlu PSM’nin büyüleyici atmosferinde gerçekleştirdiği ‘Kontekst’ konserinin kayıtlarının bir bölümünü maxi single olarak yayımladı.

Konserde ağırladığı konukları Korhan Futacı ve Aga B ile performanslarının yer aldığı “Kontekst” maxi single’ı, GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Türkmen, şarkılarını konserlerde ekibiyle birlikte farklı yorumladıkları hallerini, kendisine eşlik eden müzisyen dostları ile yaptığı yeni versiyonlarını paylaşıyor.

Gökhan Türkmen maxi single’da ‘7’ isimli albümünden “Çürük”ün yanı sıra Aga B ile “Heyecan”, Korhan Futacı ile de “Geleneksel Mahşer Günü” şarkılarının konser kayıtlarını dinleyiciye sunuyor.

tr_TRTurkish