Ghost, Def Leppard’dan Joe Elliott’ın Konuk Olduğu “Spillways”in Yeni Versiyonunu Paylaştı

İsveçli metal grubu Ghost, Def Leppard şarkıcısı Joe Elliott’un konuk vokallerinin yer aldığı, Impera albümü şarkılarından “Spillways”in yeni versiyonunu sundu.

Açıkça bir Ghost hayranı olan Elliott ve Def Leppard’ı bir ilham kaynağı olarak kabul eden Ghost beyni Tobias Forge’un bir ortak çalışmada bir araya gelmesi hayli mantıklı görünüyor. Bununla beraber Joe Elliot bir pop metal şarkısı olan                “Spillways”de hiç de yabancılık çekmiyor.

Elliott bir basın açıklamasında “Impera, 2022’nin en sevdiğim rock albümüydü” diyor ve ekliyor, “Tobias’ın biraz Def Leppard hayranı olduğunu bu sırada öğrendim, bu yüzden ikimizin de birbirimizi bulması kaçınılmazdı sanırım. Birlikte çalışma fikriyle tanıştığımızda, bu fikir organik olarak çığ gibi büyüdü ve o albümdeki en sevdiğim şarkıyı söyleyeceğim için çok heyecanlıyım!”

Forge geçen yıl, Metal Hammer dergisine Def Leppard’ın “harika” olduğunu düşündüğünü söylemiş ve “’Impera’ya girerken, bunu biraz daha Def Leppard’ın yaptığı gibi yapıp yapamayacağımı göreceğimi düşündüm” diye eklemişti.

What's your reaction?

tr_TRTurkish