Geyik Koşuları, 24 Mart tarihinde sevenleri ile tekrar buluşuyor

13 yıldır artık bir gelenek haline gelen İstanbul’un en güzel patika koşu organizasyonu olan Geyik Koşuları, 24 Mart tarihinde sevenleri ile tekrar buluşuyor.

2011 yılından beri aralıksız devam eden ve artık bir gelenek haline gelen Geyik Koşuları,

24 Mart’ta Belgrad Ormanı’nda, “Geyik gibi koş” sloganıyla 36. kez gerçekleşecek. Koşu ile eğlenceyi bir araya getirerek sadece profesyonel sporcuların ve yetişkinlerin değil, çocukların da 13 yıldır ilgiyle takip ettiği İstanbul’un en güzel patika koşu organizasyonu olan Geyik Koşuları için 24 Mart kayıt dönemi başladı.

Her seviyedeki koşucuya uygun parkur seçenekleri ile sadece profesyonel koşucuların değil, ailelerin hatta hayvan dostu katılımcıların da severek takip ederek katılım gösterdiği Geyik Koşuları yine yurt dışından ve yurt içinden yüzlerce sporseveri bir araya getirecek. 

Macera Akademisi – MCR Racesetter tarafından düzenlenen ve katılımcılarına doğa dostu, sürdürülebilir, eğlenceli ve unutulmaz bir patika yarışı deneyimi sunan Geyik Koşuları, Falih Rıfkı Atay Tabiat Parkı’ndaki 28K, 14K, 8K ve 4K yarışlarının yanı sıra, Bambi Koşusu da yer alıyor. Bambi Koşusu kapsamında 4-12 yaş arası çocukları sporla buluşturuyor. 

Detaylı bilgi için lütfen: www.geyikkosulari.com

Macera Akademisi Hakkında:

Macera Akademisi – Racesetter, oryantiring ve macera sporlarında Türkiye’nin en eski ve aktif organizasyon şirketidir. Profesyonel yarış organizasyonu, yönetimi ve spor odaklı pazarlama-saha aktiviteleri alanında uzmandır. 2004-2023 yılları arasında 180’den fazla yarış organize etmiştir.

Türkiye’nin lider ve yenilikçi yarış organizatörü olarak koşuculara ve partner markalarına en iyi deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

MCR RaceSetter isteğe özel yarışlar organize ettiği gibi kendine ait markalar altında açık katılımlı spor yarışları düzenlemektedir.

Bilgi ve iletişim için lütfen: 

ayhan@maceraakademisi.com

0533 435 43 95

A. Ayhan Özemir

Tanıtım Videosu: https://www.youtube.com/watch?si=sl4QckMMsIHIYiiN&v=rEfGs8XRuyg&feature=youtu.be

What's your reaction?

tr_TRTurkish