Festivaller İçin Karton Çadırlar

Çadırların çoğu naylon ve kotondan yapılır ve birkaç yıllıktır. Ama yalnızca bir festival çadırı kullanıyorsanız ve onu kurmayı, taşımayı ya da daha sonra yanınızda götürmeyi sevmiyorsanız, o zaman KarTent kullanmak isteyebilirsiniz. Karton kamplar son zamanların iyi fikirlerinden biri.

KarTent yeni jenerasyon kampçılar için bir çözüm. Tamamen kartondan yapılan çadırlar geçici kullanıma çok uygun. Günlük ya da kamplı festivallere gitmem isteyen insanlar için tasarlandı ama yürüyüş ve tatil kampı yapılan diğer günler için de bir çadır satın almak istemeyenlerin tercihi olabilir. Üreticisine göre ürünü kurmak da, onu atmak da kolay.

KarTent

KarTent bir festival alanında geride kalan muazzam miktarda çöp için de bir çözüm gibi görünüyor. Ürün, festivaller için yeterli olan bir süre diyebileceğimiz 4 gün boyunca kuru kalıyor ve malzemenin geri dönüşümlü olması da onu daha çekici hale getiriyor. Ayrıca malzemesinden dolayı çadırlar herhangi bir baskı ve çizim için de idealdir. Her kullanıcı bu sayede çadırını benzersiz bir şekle sokabilir. Festival sponsorları için ise envai çeşit yaratıcı yolla kullanılabilecek bulunmaz Hint kumaşı diyebiliriz.  Geçtiğimiz yaz KarTent, birçok açık hava festivalinde test edildi ve zamanla daha fazla görülecek gibi.

KarTent

KarTent2

KarTent

What's your reaction?

tr_TRTurkish