Elton John Veda Turunu Detaylandıran Kitabını Duyurdu

Elton John, beş yıllık veda turnesini detaylandıran ‘Farewell Yellow Brick Road: Memories of My Life on Tour’ başlıklı yeni kitabını duyurdu.

Elton John Instagram hesabından yeni kitabını duyurdu. “Allentown, PA’dan Stockholm, İsveç’e ve aradaki her yere uzanan son turnemin perde arkasını anlatan yeni kitabım Farewell Yellow Brick Road: Memories of My Life on Tour’u duyurmaktan inanılmaz heyecan duyuyorum” dedi.

“Bu kitabı oluşturmak ve hayatımın inanılmaz bir bölümünü şekillendiren insanları ve yerleri hatırlamak güzel bir yolculuk oldu.”

Disney Yayıncılık’a ait Hyperion Avenue tarafından yayınlanacak olan fotoğraflı anı kitabında, turnenin menajeri ve yaratıcı tasarımcısı Rocket Entertainment CEO’su David Furnish’in önsözünün yanı sıra sahne tasarımı, Gucci tasarımı gardırobu, ünlü katılımcılar, posterler, eskizler ve daha fazlasının kamera arkası görüntüleri de yer alacak.

Yayın tarihi 24 Eylül olarak belirlenen kitap için hayranlar ve Rocket Club üyeleri Elton John’un resmi web mağazası üzerinden ön sipariş vererek kitapçı raflarında yerini almadan iki hafta önce bir kopyasına sahip olabilirler.

Elton John’un ‘Farewell Yellow Brick Road’ turnesinin başlangıçta 2021’de sona ermesi planlanıyordu, ancak COVID-19 salgını ve Eylül 2021’deki Avrupa ve Birleşik Krallık tarihlerinin kalanını ertelemesine neden olan kalça sakatlığı, turnenin 2023’e uzatılmasına yol açtı. John ertelemeyi duyurduğu sırada, sakatlığının o yıl yaz aylarında yaşadığı bir düşüşün sonucu olduğunu açıklamıştı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

NME.com

tr_TRTurkish