Elektronik Müzik İkilisi “pavyonberlin”in Çıkış Teklisi ”arkaoda” Yayında

Elektronik müzik ikilisi pavyonberlin çıkış teklisi ”arkaoda” ile dinleyiciyi disko arpejleri ve alevli synthesizer soloların raks ettiği bir yolculuğa davet ediyor.

Serkan Erel ve Mete Birgören tarafından 2020 yılında Kadıköy’de temelleri atılan pavyonberlin, ilk bölümünde; groovy bas yürüyüşleri, funky gitarların olduğu, ikinci bölümde ise dans sound’larının, Fransız disko arpejleri ve alevli synthesizer sololarının raks ettiği çıkış teklisi “arkaoda”yı dinleyiciyle buluşturdu.

Grubun ismi; Türkiye’deki gece hayatını simgesel olarak özetleyen “pavyon” kelimesi ve elektronik müzik sahnesinin dünyadaki en önemli merkezlerinden biri olan “Berlin” şehrinin isminin birleşmesi ile oluşuyor.

Grubun şarkıları; insanları dans ettiren, eğlendiren şarkılar olmasının yanında; insanları düşündüren, kendi hayatlarını anlamlandırmaya yarayan ve sorunların üstesinden nasıl gelinebileceğini anlatıyor.

Elektronik müzik ikilisi pavyonberlin’in hatalarını tekrarlamak yerine, onlardan ders çıkartmayı anlatan bir disko parçası olan “arkaoda” adlı ilk teklisi BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

What's your reaction?

tr_TRTurkish