Eda Baba’dan Bir İbrahim Erkal Yorumu: “Şapkam Düştü”

Alternatif müziğin sevilen isimlerinden Eda Baba, İbrahim Erkal’ın “Şapkam Düştü” şarkısını kendi tarzında son derece eğlenceli ve ritmik bir şekilde hazırlanan aranjesi ile yeniden yorumladı.

Şarkı, İbrahim Erkal ‘Hürmet’ albümünden yaz boyunca müzikseverlerin beğenisine sunulmaya devam eden yepyeni teklilerin yeni halkası oluyor.

İbrahim Erkal’ın 2015 yılında yayımlanan Nefes 1 albümünde yer alan, sözü müziği kendisine ait “Şapkam Düştü”, Onur Güney Kumaş ve Umut Yumurtacı imzası taşıyan yeni düzenlemesi ve Eda Baba yorumuyla dinleyiciyle buluştu.

Uzun zamandır yeni bir proje yayımlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

İki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan ve üç bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.

Eda Baba’nın İbrahim Erkal coverı “Şapkam Düştü” tüm dijital platformlarda yerini alırken, klibi de Ulus Müzik youtube kanalında yayına sunuldu.

What's your reaction?

tr_TRTurkish