David Lynch ve Chrystabell Yeni Albümlerini Duyurdu, Lynch’in Yönettiği Müzik Videosunu Paylaştı

David Lynch ve Chrystabell bir kez daha bir araya gelerek yeni bir ortak albüm hazırladıklarını duyurdu. “Cellophane Memories” isimli albüm, 2 Ağustos’ta Sacred Bones Records aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak. Duyuruyla birlikte ikili, albümün “Sublime Eternal Love” isimli ilk single’ını Lynch yönetmenliğindeki klibi ile servis etti.

Basın bültenine göre “Cellophane Memories”, Lynch’in yaptığı her şey gibi, rüya gibi bir “yalnızlık ve romantizm” duygusu yakalayacak. Chrystabell, Lynch ve merhum besteci Angelo Badalamenti’nin katkılarını içeren proje, Lynch’in bir sonbahar gecesinde bir sıra ağacın üzerinde parlayan parlak bir ışık gördüğünde yaşadığı bir vizyondan esinlendi. Albümün duyuru bülteninde, “Hatırladığı kadarıyla, ışık Chrystabell’in sesinin tınısına dönüştü ve ona bir sırrı ifşa etti” deniyor.

Chrystabell’in kendi sözleriyle, albüm “merak etmek, dolaşmak ve içinde dönüp dolaşmak için açık bırakılmış birçok kapı içeriyor. Ruh hali müziği gibi – bir ruh hali yarattığından değil, daha çok kendi ruh halinizi yansıttığından.”

Yeni albüm 10 şarkıdan oluşacak ve Lynch’in yönettiği bir video ile birlikte bugün ilk single olarak gelen “Sublime Eternal Love” ile kapanacak.

Lynch ve Chrystabell daha önce 2011 tarihli ilk albümü This Train ve 2017 tarihli EP Somewhere in the Nowhere’de birlikte çalışmıştı. Ayrıca 2017’de Lynch’in dizisi Twin Peaks’in üçüncü sezonunda Ajan Tammy Preston’ı canlandırdı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

“Cellophane Memories” şarkı listesi:

01. She Knew

02. The Sky Falls

03. You Know the Rest

04. So Much Love

05. Two Lovers Kiss

06. The Answers to the Questions

07. With Small Animals

08. Reflections in a Blade

09. Dance of Light

10. Sublime Eternal Love

consequence.net

tr_TRTurkish