Cinderella Solisti Tom Keifer’den Yeni Klip Geldi “Hype”

Glam ve hard-rock sahnesinin mühim topluluklarından Cinderella’nın solisti Tom Keifer son albümünden bir şarkıya daha klip çekti.

“Hype” isimli şarkı Kiefer’ın, geçtiğimiz Eylül ayında Cleopatra Records etiketiyle piyasaya sürülen, prodüktörlüğünü ise Keifer’ın, eşi Savannah Keifer ve Kyle O’Connor ile yaptığı ikinci stüdyo albümü “Rise”da yer alıyor.

Bilgisayarlar, cihazlar, internet, haberler, sosyal medya, siyaset, televizyon… hepsinin, bize günün her saatinde her yönden ulaştığını ve gerçekliği illüzyondan ayırmanın gittikçe zorlaştığını vurgulayan Keifer, şarkıyla ilgili olarak, “’Hype’, bugünün toplumunda bombardımana uğradığımız aşırı uyarım, sonsuz bilgi ve zeki aldatmacaları yansıtıyor” ifadelerini kullanıyor.

Cinderella bilhassa, “Nobody’s Fool” ve “Don’t Know What You Got (Till It’s Gone)” şarkılarıyla önemli liste başarıları yakalamış ve müzikseverlerin yüreğine kurulmayı başarmıştı.

80’lerin ikinci yarısı ve 90’ların hemen başında sırasıyla yayımlanan Night Songs (1986), Long Cold Winter (1988) ve Heartbreak Station (1990) albümleriyle rock sahnesine damgasını vuran topluluğun son stüdyo albümü Still Climbing ise 1994’ün sonlarında piyasaya sürülmüştü.

Tom Keifer ve Savannah Keifer tarafından yazılan ve Vicente Cordero’nun yönettiği “Hype”ın klibi hemen burada.

Kapak Fotoğrafı: Tammy Vega

blabbermouth.net

tr_TRTurkish