Charles’ın Yeni EP’sinden İlk tekli “This Feels Wrong” Yayında

Charles, Juggling Underwater EP’sinin ilk teklisi “This Feels Wrong” ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor. Şarkı, Charles’ın elektronik ve alternatif müzik sahnesindeki varlığını güçlendiren bir yapıt olarak öne çıkıyor.

“This Feels Wrong,” Charles’ın kendi müzikal evrenindeki duygusal karmaşayı ustalıkla ele aldığı bir parça olarak öne çıkıyor. Elektro gitarın ritmi temelleri oluştururken, synthesizer gibi unsurlar, içsel çatışmanın izlerini çizerek dinleyiciyi zorlu bir içsel yolculuğa çıkarıyor. Sanatçının kendi düşüncelerini bir telefon konuşması şeklinde aktardığı ikinci bölüm ise, duygusal derinliği daha da artıran bir unsur oluyor.

Genç yaşlarda bağlama ve gitar çalmaya başlayarak müziğe olan tutkusunu keşfeden Charles, The Doors ve Bryan Adams gibi isimlerden ilham alarak kendi müzikal kimliğini oluşturmuştur. Sanatçı, lise yıllarında müzik gruplarıyla sahne deneyimi kazandıktan sonra solo kariyerine odaklanarak müziğini üretmeye devam ediyor.

Charles, müzikal kariyerindeki altı yılı aşkın süreçte 12 şarkılık “Blue Days, Demos” isimli bir albüm ve 9 tekli yayınladı. Indie ve alternatif tarzlarda müzik yapan sanatçı, dinleyicilere kırılganlık ve doğallıkla harmanlanmış bir müzikal deneyim sunuyor. Şarkı sözlerinden vokal performansına, beste yapımından prodüksiyona kadar her detayı titizlikle ele alan Charles’ın yeni EP’si “Juggling Underwater”dan ilk teklisi “This Feels Wrong” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish