Çağla Yapar’dan Bir Doğuş Hikâyesi: “Yeniden Doğuş”

Çağla Yapar ilk teklisi “Yeniden Doğuş” ile huzurlarınızda.

Şarkılarını; hayalleri ve kendi yaşam tarzı üzerine kuran Çağla Yapar, birçok temada ve tarzdaki şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşuyor. Hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen Çağla, dinleyicilerini de bu yönde her zaman desteklemek ve yüreklendirmek için durmadan üretmeye devam etmekte. 2023 yılı sonu itibariyle şarkılarını müzikseverler ile buluşturuyor.

“Yeniden Doğuş” adlı ilk teklisinde de kendini gerçekleştirmek için çaba sarf eden bir insanın hikâyesini işlemekte. Şarkılarında hüznü işlemesinin yanı sıra, aynı zamanda yaşanan olaylardan ders çıkaran bazen de bu hüzünle barışan ve hayatını tüm renkleriyle kabul edip muhteşem tablolar çıkaran bireylerin hikâyelerini ele alıyor.

Hayatı boyunca ailesinin desteğini hep görmüş olan Çağla, bu desteğe minnettar olup destek görmeyen küçük, büyük tüm bireylerin desteklenmesi için ilham vermeye ve isteyince her şeyin başarılabileceğini göstermek için şarkılar yazıp söylemeye karar vermiş, hikâyelere ortak olmak için üretmeye ve paylaşım yapmak için bir hikâye yaratmaya başlamıştır.

2002 Denizli doğumlu sanatçı, Bahçeşehir Üniversitesi Sahne Sanatları Müzikal Tiyatro bölümünde okumaktadır. 27 Ekim’de AllStars Music etiketi ile yayımlanan şarkısını, 26 Ekim tarihinde KMK Sanat’ta gerçekleşen samimi ve özel bir lansman ile duyurdu.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish