Burakbey’den Bir Remix Albüm Daha: ‘Aradım Remix’ Yayında

Burakbey 2022 yılında yayınlanan albümü ‘Deliler Oratoryosu’ndan çok sevilen bir parçanın daha Remix albümüyle çalma listelerimizde yerini aldı. Dijital dağıtımı Kahuna tarafından yapılan ‘aradım Remix’ tüm dijital platformlarda yayında. Sanatçı geçtiğimiz hafta da yine Deliler Oratoryosu albümünden ‘aynada’ parçasının Remix albümü ile dinleyenlerini selamladı.

Beş parçadan oluşan kısa çalarda, ‘aynada Remix’ albümünde de olduğu gibi farklı prodüktörlerin bir arada olduğunu görüyoruz. ‘Disco Tarantula’ remix’in focus track olarak öne çıktığı çalışmada ‘Particles’ ve ‘Çiçek Çocuk’ remix’leri de dikkat çekiyor. Remix çalışmaların yanında albümde bir de; aynada ‘Acapella’, ‘Instrumental’ ve çalışmanın orijinal hali yer alıyor.

Indie Pop, Elektronik, Dubstep, Art Pop gibi türlerin bir araya geldiği remix albüm; ‘Deliler Oratoryosu’ albümünün devamının habercisi. Yeni çalışmalarıyla daha elektronik bir Burakbey ile tanışacağımız dönem başladı. Sanatçının yeni çalışmalarından haberler çok yakında.

tr_TRTurkish